Forum Gildii NoName na Marsie.

Witamy na forum gildii NoName!


#1 2007-09-28 14:29:41

Arystea

Administrator

1321028
Zarejestrowany: 2007-09-28
Posty: 6
Punktów :   

Wymagania aby dołączyć do naszej Gildii!

Gildia NoName ponownie otworzyła rekrutację!!!
Wszystkie osoby którym wcześniej nie udało się dołączyć do nas mają znowu szansę:)
Wymagania gildia nie wiele sie zmieniały, różnica jest w wymaganym lvlu a właściwie w jego braku, tak dobrze słyszycie niema wymagań lvlowych, są za to wymagania rankowe(niżej napisane jaka ranga na jakie lvle). Jeżeli osiągniecie odpowiednią rangę zapraszam w nasze szeregi.
A teraz jak dołączyć:
Należy napisać podanie do mnie na PW tutaj, w podaniu ma się znajdować, ile dziennie grasz, aktualny lvl i ranga, ilość honoru, ewentualnie build(nie mam na myśli opisu build tylko prosta odp. hybryda,crit itp.), coś o sobie, co możesz zaoferować gildi oraz czego od gildi oczekujesz(crefter, pomoc finansowa), oraz jakieś twoje dodatkowe umiejętności(np. umiejętność tworzenia różnej maści grafik...)(jeżeli posiadasz)

Gildia posiada prywatny serwer "TS'a"(Team Speak) co bardzo ułatwia komunikację w gildi.

Pozdrawiam i zapraszam do gildi:)

PS. Aby uniknąć sytuacji 100 lvl z novicem zastosowuję nowy system rang/lvl
60-80 lvl A master
80-99 lvl G master
100-110 lvl Completer
110+ lvl Wiadomo:)

PS2. Jeżeli jesteś dobrym crafterem a nie masz odpowiedniej rangi(oczywiście mam tu na myśli końcówkę a expa/mastera a nie jakieś novice ^^)(szczególnie mile widziany crafter armor setów), to mimo wszystko napisz podanie a ja po rozpatrzeniu go zdecyduję czy Cię przyjąć.

Offline

 

#2 2007-10-01 19:32:44

Spectral

Nowy uÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-28
Posty: 8
Punktów :   

Re: Wymagania aby dołączyć do naszej Gildii!

no no alt+v z cabal-online.org, ale liczy sie efekt:)

BTw widze ze forum ruszylo pelna para:P
BTW2 mam najwiecej postow xPP muahahaha


I Fuq U All !!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.knhsumcs.pun.pl www.clanefp.pun.pl www.our-story.pun.pl www.klanman.pun.pl www.pgklan.pun.pl